וינו סוקה

  • vino1
  • vino2
  • vino3
  • vino4

הלקוח

גן אירועים יוקרתי ומסעדת שף בהרצליה פיתוח

 

התחקיר

עם הלקוח הזה כבר עבדנו בגן אירועים שלו בבני ציון (וילה סוקה), ככה שהחיבור בינינו כבר נעשה. המקום החדש היה מעוצב שוב ברוח המאד מיוחדת של שי (הבעלים), ללא ספק אפשר להבין שמדובר במעצב עם חזון ויכולות מופלאות המאפשרות לו יכולת תמרון וחיבור מופלא בין חומרים שונים.

התבקשנו לעצב ולבנות אתר אינטרנט בהשראת המקום והדגש היה על יוקרה ואיכות תוך שימת לב לכך שבעל המקום ביקש להפוך את הלוגו למראה מתכתי שידגיש את אופיו של המקום.

 

האתגר

הלוגו עבר כמה מניפולציה וקיבל מרקם של זהב אמיתי, זה הדבר הראשון שעשינו ומשם עיצבנו את האתר. האתגר המשני היה לעבוד מול חברת קידום אתרים שסיפקה הנחיות רבות לגבי בניית הקוד של האתר.

 

הקונספט

בניית גלריות לאתר. אין טוב ממראה עיניים זה היה הרעיון המרכזי של האתר, שהתמונות ידברו ואנחנו ניתן להכל מסגרת כבדה וקלאסית. עיצבנו הרבה גלריות ונתנו לכל אחת מהן הנפשה ותנועתיות שגרמה לכל האתר לקבל מראה דינמי וזורם אך גם כבד ויוקרתי.

 

הטמעה

עיצבנו את האתר ושיפצנו את הלוגו, עיצבנו מודעות למגזנים יוקרתיים. לפי התפתחות המקום עיצבנו דפי נחיתה והזמנות לאירועים שונים. עיצבנו באנרים דינאמים (בפלאש) לאתרים שבהם פרסמנו את וינו סוקה כמו רסט, וואלה, מתחתנים וכו'.